4 września wystartowała nasza nowa, jesienna ramówka. Pojawił się nowy program - „W gościach”. Na antenę powracają też Państwa ulubione pozycje.

Informacje Lubuskie Informacje Lubuskie Najważniejsze informacje z życia regionu codziennie w Informacjach Lubuskich o 18:30 i 21:30 a od września także o 16:30. Zapraszamy też na skrót Informacji Lubuskich, czyli Flesz, który można oglądać codziennie o 17:30. W każdą sobotę o 10:00 Przegląd Tygodnia, w którym pokazujemy najważniejsze wydarzenia i zmiany minionych siedmiu dni.

W gościach W gościach Zawsze w poniedziałki o 17:40 jesteśmy W gościach - w ciekawych, nieznanych miejscach, u osób, które opowiadają o swojej pracy i pasji. Odwiedzamy z kamerą uczestników ważnych wydarzeń, znanych Lubuszan i tych, o których słyszało jeszcze niewielu. Bywamy też w gościach u kolekcjonerów, w domach kultury i bibliotekach w całym regionie. 

Rodzina na plus Rodzina na plus Premiera Rodziny na plus, czyli wywiady ze znanymi rodzicami i dziadkami, relacje z imprez, nowinki i porady, w każdy piątek o 17:50. We wtorki, środy i piątki zapraszamy na znany już dobrze program Kalejdoskop. O najważniejszych wydarzeniach w diecezji, o życiu w parafiach i wspólnotach mówimy w soboty o 10:25 w programie Ichtis.

Ekstraklasa ekstra Ekstraklasa ekstra Dobra wiadomość dla widzów zainteresowanych kulturą. Na antenę powraca nie tylko Ekstraklasa kulturalna (czwartek o 18:00) ale też Ekstraklasa Ekstra (piątek o 17:40). Wojciech Kuska porozmawia z artystami, zajrzy za kulisy wystaw, koncertów i premier teatralnych.

Magazyn Reporterski Magazyn Reporterski W programie interwencyjnym Dominika Bachońska porusza społeczne, często kontrowersyjne i trudne tematy. Nie boi się pytać, wyjaśniać i dociekać. Magazyn reporterski we wtorki o godzinie 17:50. W co drugi wtorek o 18:00 Lubuski Raport Gospodarczy a w nim: nowości w lubuskich firmach, zmiany w prawie i inwestycje w regionie.

Rozmowa dnia Rozmowa dnia W poniedziałki, środy i czwartki o godzinie 18:15 zapraszamy na Rozmowę Dnia. O najważniejszym temacie tygodnia będziemy rozmawiać piątek. We wtorki, tak jak przed wakacjami, cykl Pamięć i Tożsamość.

Sport Sport Co nowego w lubuskim sporcie dowiedzie się po każdym wydaniu Informacji Lubuskich. Spora dawka sportowych emocji także w poniedziałki i środy o 17:50 w Magazynie Sportowym i w programie S jak Sport.