DYREKTOR

fot. TVP3 Gorzów Wlkp. fot. TVP3 Gorzów Wlkp. Robert Jałowy
dyrektor TVP3 Gorzów Wlkp.

Kontakt: 95 728-45-76
robert.jalowy@tvp.pl

SEKRETARZ PROGRAMU

fot. Joanna Ficek fot. Joanna Ficek Andrzej Loch
sekretarz programu TVP3 Gorzów Wlkp.
dziennikarz

Kontakt: 68 322-13-05
andrzej.loch@tvp.pl

SEKRETARIAT

fot. Joanna Ficek fot. Joanna Ficek Patrycja Hofman
asystentka dyrektora

Kontakt: 95 728-45-76
patrycja.hofman@tvp.pl

SEKRETARIAT PROGRAMOWY

fot. Joanna Ficek fot. Joanna Ficek Alicja Górko
specjalista d/s programowych

Kontakt: 95 728-45-51
alicja.gorko@tvp.pl

fot. TVP Gorzów fot. TVP Gorzów Małgorzata Plutecka
specjalista d/s programowych

Kontakt: 95 728-45-51
malgorzata.plutecka@tvp.pl

ADMINISTRACJA

fot. Joanna Ficek fot. Joanna Ficek Edyta Wilk
specjalista d/s administracji

Kontakt: 95 729-50-22
edyta.wilk@tvp.pl

fot. Joanna Ficek fot. Joanna Ficek Honorata Godlewska
specjalista d/s ekonomiczno-kadrowych

Kontakt: 95 728-45-50
honorata.godlewska@tvp.pl

fot. Joanna Ficek fot. Joanna Ficek Katarzyna Pura
specjalista d/s księgowości

Kontakt: 95 728-45-50
katarzyna.pura@tvp.pl

fot. Joanna Ficek fot. Joanna Ficek Jerzy Wyrębski
specjalista d/s ochrony informacji

Kontakt: 95 728-45-71
jerzy.wyrebski@tvp.pl

DZIAŁ PRODUKCJI TELEWIZYJNEJ

fot. Joanna Ficek fot. Joanna Ficek Sławomir Ostapczuk
kierownik Działu Produkcji Telewizyjnej

Kontakt: 95 729-50-55
slawomir.ostapczuk@tvp.pl

fot. TVP3 Gorzów Wlkp. fot. TVP3 Gorzów Wlkp. Jakub Bandkowski
kierownik produkcji

Kontakt: 68 324-82-21
jakub.bandkowski@tvp.pl

fot. Joanna Ficek fot. Joanna Ficek Adrian Łopiński
kierownik produkcji

Kontakt: 95 729-95-00
adrian.lopinski@tvp.pl

fot. Joanna Ficek fot. Joanna Ficek Maja Suszko
kierownik produkcji

Kontakt: 95 729-95-00
maja.suszko@tvp.pl

fot. Joanna Ficek fot. Joanna Ficek Przemysław Szwonka
kierownik produkcji

Kontakt: 95 729-95-00
przemyslaw.szwonka@tvp.pl

fot. Joanna Ficek fot. Joanna Ficek Katarzyna Hajduk
specjalista d/s administracyjnych

Kontakt: 95 729-50-55
katarzyna.hajduk@tvp.pl

fot. Joanna Ficek fot. Joanna Ficek Barbara Nowicka
specjalista d/s rozliczeń produkcyjno-technicznych

Kontakt: 95 729-50-55
barbara.nowicka@tvp.pl

RADA PROGRAMOWA

Przewodnicząca rady: Joanna Frejman

Dariusz Dzięgielewski

Mirosław Gancarz

Waldemar Gruszczyński

Joanna Kasprzak-Perka

Jarosław Kaszkowiak

Sławomir Kordyjalik

Zbigniew Kościk

Joanna Malon

Bożena Pierzgalska

Elżbieta Płonka

Mirosław Rataj

Maciej Szykuła

Jan Tomaszewicz

Artur Zasada