fot. Joanna Ficek fot. Joanna Ficek Rafał Stępień
kierownik wydziału techniki

Kontakt: 95 729-50-22
rafal.stepien@tvp.pl

OPERATORZY KAMER

fot. Joanna Ficek fot. Joanna Ficek Tomasz Dura
operator kamery, montażysta

Kontakt: tomasz.dura@tvp.pl

fot. TVP Gorzów Wlkp. fot. TVP Gorzów Wlkp.
Hubert Bakalarz

operator kamery

Kontakt: 68 322-13-07

fot. Joanna Ficek fot. Joanna Ficek Grzegorz Tajsner
operator kamery

Kontakt: grzegorz.tajsner@tvp.pl

Mariusz Gabriel Mariusz Gabriel Mariusz Gabriel
operator kamery

Kontakt: 68 322-13-07

fot. Michał Janicki fot. Michał Janicki Robert Wysocki
operator kamery

Kontakt: 95 728-45-73

fot. TVP Gorzów fot. TVP Gorzów Jacek Michalewicz
operator kamery

Kontakt: 68 324 82 21
jacek.michalewicz@tvp.pl

OBSŁUGA WOZU SATELITARNEGO

fot. Joanna Ficek fot. Joanna Ficek Jerzy Chomski
obsługa wozu satelitarnego, operator kamery

Kontakt: jerzy.chomski@tvp.pl

fot. Joanna Ficek fot. Joanna Ficek Michał Liszkowski
obsługa wozu satelitarnego, operator kamery

Kontakt: michal.liszkowski@tvp.pl

REALIZATORZY WIZJI, DŹWIĘKU I PRACOWNICY EMISJI

fot. Joanna Ficek fot. Joanna Ficek Artur Cierniak
realizator wizji, dźwięku i pracownik emisji

Kontakt: artur.cierniak@tvp.pl

fot. Ireneusz Ostapczuk fot. Ireneusz Ostapczuk Tomasz Kowaluk
realizator wizji, dźwięku i pracownik emisji

Kontakt: tomasz.kowaluk@tvp.pl

fot. Joanna Ficek fot. Joanna Ficek Ireneusz Ostapczuk
administrator strony internetowej, realizator wizji i dźwięku

Kontakt: ireneusz.ostapczuk@tvp.pl

fot. TVP Gorzów Wlkp. fot. TVP Gorzów Wlkp. Dariusz Dziekan
pracownik emisji, grafik komputerowy

Kontakt: dariusz.dziekan@tvp.pl

fot. Joanna Ficek fot. Joanna Ficek Michał Janicki
pracownik emisji, grafik komputerowy

Kontakt: michal.janicki@tvp.pl

fot. TVP Gorzów Wlkp. fot. TVP Gorzów Wlkp. Tomasz Krychowski
montażysta, realizator wizji i dźwięku

Kontakt: 68 324 82 21

fot. Joanna Ficek fot. Joanna Ficek Krzysztof Hryszko
montażysta, realizator wizji i dźwięku

Kontakt: 68 324 82 21
krzysztof.hryszko@tvp.pl

fot. TVP3 Gorzów fot. TVP3 Gorzów Hubert Piątek
montażysta

fot. Joanna Ficek fot. Joanna Ficek Tomasz Szulżycki
montażysta, operator kamery