Nasi dziennikarze w Gorzowie Wlkp. i Zielonej Górze współpracują z ogólnopolskimi programami informacyjnymi i publicystycznymi. Codziennie przygotowują informacje do „Wiadomości”, „Panoramy”, „Teleexpresu”, programów TVP Regionalna: „ Co niesie dzień” i „Dziennik regionów” czy serwisu TVP Info. Oprócz tego redagują i prowadzą autorskie programy na antenie TVP Gorzów Wlkp.

fot. Joanna Ficek fot. Joanna Ficek Andrzej Loch
sekretarz programu TVP3 Gorzów Wlkp.
dziennikarz


tel. 68 322-13-05
andrzej.loch@tvp.pl

fot. Joanna Ficek fot. Joanna Ficek Wojciech Kuska
wydawca, prezenter
autor programu
EKSTRAKLASA KULTURALNA

tel. 95 728-45-77
wojciech.kuska@tvp.pl

fot. Ireneusz Ostapczuk fot. Ireneusz Ostapczuk Wojciech Turczyński
wydawca
autor programu
LUBUSKI RAPORT GOSPODARCZY

tel. 95 728-45-77
wojciech.turczynski@tvp.pl

fot. TVP Gorzów Wlkp. fot. TVP Gorzów Wlkp. Agata Sendecka
dziennikarka, prezenterka

tel. 95 728-45-72
agata.sendecka@tvp.pl

fot. Joanna Ficek fot. Joanna Ficek Magdalena Szczecina
wydawca

tel. 68 322-13-07
magda.szczecina@tvp.pl

fot. TVP Gorzów Wlkp. fot. TVP Gorzów Wlkp. Barbara Kuraszkiewicz-Machniak
wydawca, dziennikarka
prowadząca
KALEJDOSKOP i KARTY NA STÓŁ

tel. 68 322-13-48
barbara.kuraszkiewicz-machniak@tvp.pl

fot. TVP Gorzów Wlkp. fot. TVP Gorzów Wlkp. Marta Czarnecka-Wojda
dziennikarka, prezenterka
autorka programu
KWIATKI MAŁGORZATKI
prowadząca KALEJDOSKOP

tel. 95 728-45-70
marta.czarnecka-wojda@tvp.pl

fot. TVP3 Gorzów Wlkp. fot. TVP3 Gorzów Wlkp. Marcin Sasim
prezenter

tel. 95 728-45-70
marcin.sasim@tvp.pl

fot. TVP3 Gorzów Wlkp. fot. TVP3 Gorzów Wlkp. Jacek Stefanowicz
prezenter
prowadzący
ZAPYTAJ EKSPERTA

tel. 95 728-45-70
jacek.stefanowicz@tvp.pl

fot. TVP Gorzów Wlkp. fot. TVP Gorzów Wlkp. Jacek Dreczka
dziennikarz, wydawca
prowadzący
MAGAZYN SPORTOWY i KARTY NA STÓŁ
 

tel. 95 728-45-72
jacek.dreczka@tvp.pl

fot. TVP Gorzów Wlkp. fot. TVP Gorzów Wlkp. Dominika Bachońska
dziennikarka
autorka programu
MAGAZYN REPORTERSKI

tel. 95 728-45-72
dominika.bachonska@tvp.pl

fot. TVP Gorzów Wlkp. fot. TVP Gorzów Wlkp. Aleksandra Kustorz
dziennikarka, sekcja internetowa
autorka programu
ICHTIS

tel. 95 728-45-70
aleksandra.kustorz@tvp.pl

fot. TVP Gorzów Wlkp. fot. TVP Gorzów Wlkp. Marta Zielińska
dziennikarka, sekcja internetowa
autorka programu
MOBILNA AKADEMIA TELEWIZYJNA

tel. 95 728-45-72
marta.zielinska@tvp.pl

fot. 10. Brygada Kawalerii Pancernej w Świętoszowie fot. 10. Brygada Kawalerii Pancernej w Świętoszowie Tomasz Burchardt
dziennikarz

tel. 68 322-13-20
tomasz.burchardt@tvp.pl

fot. TVP Gorzów Wlkp. fot. TVP Gorzów Wlkp. Małgorzata Włodarczyk
dziennikarka

tel. 68 322-13-05
malgorzata.wlodarczyk@tvp.pl

fot. TVP3 Gorzów Wlkp. fot. TVP3 Gorzów Wlkp. Małgorzata Sawoch
dziennikarka, sekcja internetowa

tel. 95 728-45-77
malgorzata.sawoch@tvp.pl

fot. TVP3 Gorzów Wlkp. fot. TVP3 Gorzów Wlkp. Kamila Wilczyńska-Kamrat
dziennikarka

tel. 68 322-13-05
kamila.wilczynska-kamrat@tvp.pl

fot. Joanna Ficek fot. Joanna Ficek Marcin Rynkiewicz
dziennikarz sportowy
autor programu
SPORT

tel. 95 728-45-77
marcin.rynkiewicz@tvp.pl